Şahitlerim Var


Geçitiğimiz İstanbul ziyaretinde Rüya ve Vefik'le beraber Sıraselviler üzerinde Kiki diye bir yere gittik. Müzikler fena değildi, gecenin ilerleyen saatlerinde artık içkinin de etkisiyle Red Hot Chili Peppers'a bile "Öff, yine mi?" demedik. Dedik mi? Hatırlamıyorum.

O karanlık ortamda, DJ kabininin hemen arkasındaki duvarda bir çıkartma dikkatimizi çekti. Uçan Adam'ın ünü buranın duvarlarına kadar gelmiş. Eskiden böyle fenomenler olduğunda YouTube'da yoktu, nasıl yayılıyordu diye düşünüyorum.

Bu arada gereksiz bir bilgi, Esra Ceyhan'ın programı sanırım yayından kaldırılmış. :)

Not: Kendimde olmadığımdan aklım karışabilir, yorumlardan da bu anlaşılıyor zaten. Cem Bey ile gitmiştik, o gün keşfetmiştik. Hatta sonradan gurmelik yapıp öncesinde the leziz tantunilerden yemiştik. Kusura bakmayın Cem Bey.

2 comments:

10:02 AM vefizoo said...

Ben hic boyle bir sey gordugumu hatirlamiyorum!! Aslinda daha baska neler hatirlamiyorum acaba? Biz o gece ne ara gay bar geyigi yaptik mesela?

10:53 AM suninherhead said...

çünkü seninle değil muzonun baska bir arkadaşıyla gittiğimizde keşfetmiştik bunu aslında, na kadar çok mojito o kadar hafıza :) ama bi yandan da rhcp hatırlamıyorum ben. muzo, şizo?

ayrıca yalan olan büyükada içime oturdu.