iPhone 3G

iPhone 3G duyrulalı 24 saat olmadı. Bütün internet sayfası değişti yine Apple'ın. Sonunda .Mac servisi kullanılabilir bir hal aldı. Biraz Google'a benzemis acikcasi. Bütün hizmetleri sol üst köşede ikonlara toplamışlar sadece. Google'da yazı linklerin üzerine tıklıyoruz. Gerçi 20 GB'lık alan hiç fena degil. Tabii ki push e-mail ve diğer özellikler.

Neyse. Bu gelişmeler güzel. Apple'ın dünya çapında lansmanını düzenlediği iPhone da bu sefer güzel olmuş. Hatta ülke toplarının arasında Türkiye'yi Apple'ın sayfasında görmek güzel. Umarım onu iTunes Store'da da görürüz pek yakında. Ancak tek hüsran, Türkiye'de nereden alacağımızı merak ettiğimizde tıklayıp karşılaştığımız sayfa.On ikiden vurdum sanırım yine.Yoksa bir tek tıklayan ben miyim? Hiç sanmıyorum.

(Güncelleme: Site artık çalışıyor ancak İngilizce. Kendinize en yakın Vodafone Shop'u bulun diyor. Bakalım ne zaman gelecek.)

2 comments:

8:48 AM Anonymous said...

Bug bulmadaki ustaliginizin zaten farkindayiz Muzaffer Bey, mutevazilige gerek yok.

1:27 PM Muzaffer said...

Afedersiniz cfq bey, gerçekten. Yollamıyorum bir daha bug report size. Bu arada site açıldı sonunda. App Store vatana millete hayırlı olsun.