Sakin bir pazar akşamı geçiren ben, Akın Eldes Trio'nun etrafa yaydığı pozitif duyguları emerek daha da iyi hissettim. Eskişehir'de uzun zamandan sonra kaliteli müzik dinlemenin zevkine ulaştım zannediyorum. Böyle bir akşamı ya sarhoş bitirecektim, ya da kendime bir şekilde zaman ayırıp başka bir şeyler yapacaktım. Ne yapacağını bilememek klasik bir Muzaffer hali, ne yapacağımı bilemiyordum.Divina sağolsun, Radiohead'in In Rainbows albümünün ikinci etabının gelip kapımıza dayandığını haber verdi bana. Daha birinci etaptaki şarkıların acısı yeni yeni iyileşir gibi olurken, ikinci bombayı da patlattılar. Bu satırları yazarken arkada süzülen albüm, altıncı şarkısına varmış da benim haberim yok. Yine aldılar, götürdüler beni bir yerlere.. Ben de hazırdım zaten 'başka yerlere uçmaya'..

2 comments:

1:59 AM divina said...

:) Down is the New Up dinleyip coşmak, Last Flowers ve Go Slowly dinleyip üzüntülere boğulmak nasip olsun bize bir akşam vakti diyorum efendim...

2:01 AM Muzaffer said...

'Yavaşça' dalalım böyle güzelliklerin içine.. Boya daha ıslak, etraftaki resmi görmek için beklemeli.. Dikkatli davranmalı..